זוכרות את הפוסט מהשבוע שעבר שעסק במותניים?
היום נדבר על איך נסמן מותניים.
שלוש, שתים, אחת, גו…
את המותניים שלנו נוכל להדגיש, לחגוג ולסמן במספר דרכים:
מכנסיים בגזרה גבוהה, שאורזת נכון את האגן ואת הבטן וכמובן, נהיית צרה יותר באזור המותניים, היא דרך נפלאה ונהדרת. את גזרת המכנסיים יש להתאים למבנה הגוף, לדוגמא: מי שהכתפיים שלה רחבות יותר מהירכיים, תרצה לייצר "רוחב ויזואלי" באזור הירכיים ולכן תעשה נכון אם תבחר במכנסיים עם כיסים אחבים יותר.

עוד טריק להדגיש את המותניים באמצעות מכנסיים, היא ללבוש מכנסיים, המתרחבים בקרסוליים (פדלפון). מכנסיים בגזרה זו מדגישים פי כמה את המותניים הצרות ואפילו מצרים ויזואלית מותניים פחות צרות.

דרך מעולה להפניית מבט למותניים היא שרשרת ארוכה. שרשרת שמגיעה עד המותניים, תמשוך תשומת לב לאזור, מבלי ללבוש בגדים שנצמדים בבטן, כי לא תמיד מתחשק לנו ללבוש בגדים שנצמדים לנו לגוף.

ג'קט קצר שמסתיים במותניים, היא דרך נפלאה לחגוג את המותניים. אגב, זה לא חייב להיות ג'קט, אפשר להחליף בווסט, עליונית, או כל דרך אחרת שתחלק את גופנו לשלושה חלקים ותסן את המותן. אבל על ייתרונות העליוניות והג'קטים, נספר בהזדמנות.

חצאיות. איך אפשר לדבר על מותניים מבלי לדבר על חצאיות. ישנן נשים שאוהבות ללבוש את החצאיות, כאשר הן אינן ממוקמות על המותניים. דכרי, יש להרים את החצאית כך שתשה באופן מדויק על המותניים, זו הדרך שבה המותניים ייהנו מיתרונות החצאיות, שגם להן קצרה היריעה מלהכיל.

חגורות או לא להיות – יש מגוון אדיר של צבעים, חומרים, סגנונות וחומרים מהם עשויות חגורות. כל אחת יכולה למצוא את עצמה בעולם החגורות.
אפשר למצוא כל מיני חגורות בכל מיני חנויוצת, וירטואליות, או פיסיות. מגוון המחירים שלהם רחב כמו מגוון החומרים והצבעים שלהן. חגורה נכונה, תבנה לוק, תייצר לוק ותחגוג את המותניים בדרך מדהימה.

תפר פרינסס. מכירות את התפר שנמצא מתחת לחזר ומכווץ את החולצה / שמלה / ג'קט באזור המותניים. לתפר הזה קוראים תפר פרינסס, נעים מאוד. הוא מדהים, נפלא וחוגג קימורי אישה במלוא ההוד וההדר.

בקיצור, יש המון דרכים לחגוג מותניים, לאיזו דרך את הכי מתחברת?